Čo Vám ponúkame

Privátne bankovníctvo šité na mieru

Privátne bankovníctvo je špecifická oblasť bankovníctva určená bonitným a náročným klientom očakávajúcim služby najvyššej kvality, ktoré im pripravujeme na mieru. Ponúkame komplexnú starostlivosť o majetok klienta, podstatou ktorej je dôkladne poznanie jeho potrieb a osobný, individuálny prístup smerujúci k ich naplneniu.

Spravujeme a chránime
Váš majetok

Profesionálne služby privátneho bankára Vám zabezpečia správne investičné rozhodnutia a prinesú ochranu, či rast Vášho majetku.

Sme špecialisti
na investovanie

Privatbanka sa profiluje ako banka špecializovaná na investičné aktivity, ktoré zohľadňujú požiadavky a očakávania klientov. Navrhujeme investičné stratégie s dôrazom na vysokú pravdepodobnosť dosiahnutia primeraného výnosu.

Privátny bankár sa postará o Vaše financie

Odborník s rozsiahlymi skúsenosťami Vám bude neustále k dispozícii. Zodpovie otázky týkajúce sa aktuálneho diania na finančných trhoch, analyzuje Vaše požiadavky, navrhne riešenia a bude zodpovedný za ich aplikáciu vo Vašom portfóliu.

Vaši privátni bankári

Benefity,
ktoré na Vás čakajú

Okrem Vašich peňazí nám záleží aj na Vašom zdraví. Exkluzívne len pre Vás ponúkame nadštandardnú zdravotnú starostlivosť - Privatbanka Health Management. Výnimočný servis pre našich klientov poskytujeme prostredníctvom našich partnerov aj v ďalších oblastiach.

Prijmite naše pozvanie na kávu

Možno naše služby nevyužijete, určite sa však niečo nové dozviete.
Nechajte nám svoj kontakt a my sa Vám ozveme ohľadne osobného stretnutia.
Ak sa chcete dozvedieť viac o produkte, kliknite sem.

Uveďte prosím mesto, alebo región, aby Vás mohol kontaktovať privátny bankár z najbližšieho kontaktného miesta.

Vypočítajte si, koľko u nás zarobíte

Privatbanka FIX Konto

Termínovaný účet Privatbanka FIX Konto je určený všetkým klientom, ktorí chcú získať nadpriemerné zhodnotenie svojich finančných prostriedkov, pričom sú ochotní ich na určitú dobu ponechať v banke.

Koľko plánujete investovať?
Na akú dlhú dobu?
Výška úroku p.a.
 • 0,30%
 • 0,40%
 • 0,60%
 • 0,90%
 • 1,00%
 • 1,05%
 • 1,10%
 • 1,15%
 • 1,20%
 • 1,25%
 • 1,30%
Úroky

budete mať Uvedený výpočet je len informatívny.
V prípade investícií vyšších ako 50 000 EUR nám odošlite svoje údaje pomocou formulára a my Vás spätne kontaktujeme.
Kontaktujte nás
Koľko plánujete investovať?
Výška úroku 3.50% p.a.

budete mať Uvedený výpočet je len informatívny.
V prípade investícií vyšších ako 50 000 EUR nám odošlite svoje údaje pomocou formulára a my Vás spätne kontaktujeme.
Kontaktuje nás

Vkladové listy

Vkladový list je cenný papier s fixným výnosom. Má listinnú podobu a prostriedky investované na jeho kúpu sú chránené v zmysle Zákona o ochrane vkladov. Je určený pre konzervatívnych investorov, ktorí očakávajú nadpriemerné a bezpečné zhodnotenie svojich peňazí.

Koľko plánujete investovať?
Splatnosť 1 rok
Úroková sadzba 1,40% p.a.

budete mať Uvedený výpočet je len informatívny.
Zaujal Vás tento produkt? Kontaktujte nás

Privatbanka BONUS Konto

Sporiaci účet je určený na pravidelné, ale i nepravidelné sporenie finančných prostriedkov. Na tomto type účtu klient výhodne zhodnocuje svoje peniaze, a zároveň ich má kedykoľvek k dispozícii.

V rámci portfólia bankových produktov a služieb ponúkame klientom sporiaci účet Privatbanka BONUS Konto. Podstatou tohto produktu je špeciálny bonusový úrok, vyjadrený v násobkoch základnej úrokovej sadzby. Tento bonusový úrok banka prizná klientovi pri dodržaní dohodnutej podmienky, a tou je maximálne jeden výber štvrťročne do výšky 30 % aktuálneho zostatku na účte.

Úrokové sadzby a bonusy podľa dĺžky lehoty sporenia

Základná úroková sadzba Násobok ZÚS Bonusová úroková sadzba Celková úroková sadzba
3 mesiace 0,10 % p. a. 3 0,30 % p. a. 0,40 % p. a.
6 mesiacov 0,10 % p. a. 5 0,50 % p. a. 0,60 % p. a.
12 mesiacov 0,10 % p. a. 8 0,80 % p. a. 0,90 % p. a.

Doplnkové služby

Banner exkluzívna zóna

Privatbanka Exclusive Zone

Vernostný program pre klientov privátneho bankovníctva.

Zistite viac
Banner health management

Privatbanka Health Management

Koncept komplexnej zdravotníckej starostlivosti pre klientov privátneho bankovníctva.

Zistite viac

Prečítajte si

Blog

Británia z Únie odchádza, ale v Európe zostáva

23. júna takmer 17 a pol milióna Britov rozhodlo, že krajina odchádza z EÚ. Referendum nemá automaticky vykonateľný účinok, ale všeobecne sa očakáva, že parlament zahlasuje v súlade s vôľou voličov. Finančný trh ráno, ešte pred otvorením hlavných búrz, prudko zareagoval. Výnosy bezpečných

Štyri neisté oblasti vývoja americkej ekonomiky

Májové dáta o počte novovytvorených pracovných miest okrem poľnohospodárstva v americkej ekonomike, tzv. Nonfarm Payrolls, poskytli znepokojujúci výsledok − iba 38-tisíc pracovných miest. V porovnaní s tohtoročným mesačným priemerom na úrovni 212-tisíc ide o hlboko podpriemerný výsledok. Naskytá

9 krajín eurozóny na východe

V minulom týždni dňa 7. júna 2016 zverejnila Európska centrálna banka tzv. Konvergenčnú správu za rok 2016. Ako napovedá už názov, ide o opis, ako sú krajiny Európskej únie, ktoré ešte nie sú členmi eurozóny, pripravené vstúpiť do eurozóny. Totiž, každá krajina s výnimkou Dánska a Veľkej Británie

Japonský jen a neľahká úloha Bank of Japan

Možno tvrdiť, že japonský jen je jednou z mien, ktoré sa veľkou mierou podieľajú na objeme obchodov na medzinárodnom devízovom trhu. Japonsko je treťou najväčšou ekonomikou sveta a patrí medzi najväčších exportérov. Krajina dosiahla iba za minulý mesiac obchodný prebytok v objeme 823,5 miliardy j

Prestáva sa mi to páčiť

Prestáva sa mi to páčiť. Naozaj. Záporné úrokové sadzby. Politiku záporných úrokových sadzieb, ktoré zaviedlo Japonsko a Európa ho nasledovala, nepovažujem vôbec za šťastnú. A to nemám na mysli problémy, s akými zápasia banky, aby sa udržali v zisku. Trpí celý bankový sektor, mnoho bánk nevyplatí

Nie je všetko zlato, čo sa blyští...

Zlato, zlato... Tzv. asset-pickeri, ktorí hľadajú svoju tutovku (jednu akciu, jednu komoditu, jednu menu), sú z neho tento rok nadšení. Od začiatku roka prinieslo jeho držiteľom vyše 17 %. Za 14 týždňov.  Vývoj jeho ceny za r. 2016 možno sledovať na tomto grafe.

Všetky príspevky

Privatbanka Magazine

jar 2016

Rozhovor s Iainom Childom, partnerom Skupiny Penta

jeseň/zima 2015

Rozhovor s Ľubošom Ševčíkom, generálnym riaditeľom Privatbanky

Všetky magazíny