Čo Vám ponúkame

Privátne bankovníctvo šité na mieru

Privátne bankovníctvo je špecifická oblasť bankovníctva určená bonitným a náročným klientom očakávajúcim služby najvyššej kvality, ktoré im pripravujeme na mieru. Ponúkame komplexnú starostlivosť o majetok klienta, podstatou ktorej je dôkladne poznanie jeho potrieb a osobný, individuálny prístup smerujúci k ich naplneniu.

Spravujeme a chránime
Váš majetok

Profesionálne služby privátneho bankára Vám zabezpečia správne investičné rozhodnutia a prinesú ochranu, či rast Vášho majetku.

Sme špecialisti
na investovanie

Privatbanka sa profiluje ako banka špecializovaná na investičné aktivity, ktoré zohľadňujú požiadavky a očakávania klientov. Navrhujeme investičné stratégie s dôrazom na vysokú pravdepodobnosť dosiahnutia primeraného výnosu.

Privátny bankár sa postará o Vaše financie

Odborník s rozsiahlymi skúsenosťami Vám bude neustále k dispozícii. Zodpovie otázky týkajúce sa aktuálneho diania na finančných trhoch, analyzuje Vaše požiadavky, navrhne riešenia a bude zodpovedný za ich aplikáciu vo Vašom portfóliu.

Vaši privátni bankári

Benefity,
ktoré na Vás čakajú

Okrem Vašich peňazí nám záleží aj na Vašom zdraví. Exkluzívne len pre Vás ponúkame nadštandardnú zdravotnú starostlivosť - Privatbanka Health Management. Výnimočný servis pre našich klientov poskytujeme prostredníctvom našich partnerov aj v ďalších oblastiach.

Prijmite naše pozvanie na kávu

Možno naše služby nevyužijete, určite sa však niečo nové dozviete.
Nechajte nám svoj kontakt a my sa Vám ozveme ohľadne osobného stretnutia.
Ak sa chcete dozvedieť viac o produkte, kliknite sem.

Uveďte prosím mesto, alebo región, aby Vás mohol kontaktovať privátny bankár z najbližšieho kontaktného miesta.

Vypočítajte si, koľko u nás zarobíte

Privatbanka FIX Konto

Termínovaný účet Privatbanka FIX Konto je určený všetkým klientom, ktorí chcú získať nadpriemerné zhodnotenie svojich finančných prostriedkov, pričom sú ochotní ich na určitú dobu ponechať v banke.

Koľko plánujete investovať?
Na akú dlhú dobu?
Výška úroku p.a.
 • 0,30%
 • 0,40%
 • 0,60%
 • 0,90%
 • 1,00%
 • 1,05%
 • 1,10%
 • 1,15%
 • 1,20%
 • 1,25%
 • 1,30%
Úroky

budete mať Uvedený výpočet je len informatívny.
V prípade investícií vyšších ako 50 000 EUR nám odošlite svoje údaje pomocou formulára a my Vás spätne kontaktujeme.
Kontaktujte nás
Koľko plánujete investovať?
Výška úroku 3.50% p.a.

budete mať Uvedený výpočet je len informatívny.
V prípade investícií vyšších ako 50 000 EUR nám odošlite svoje údaje pomocou formulára a my Vás spätne kontaktujeme.
Kontaktuje nás

Vkladové listy

Vkladový list je cenný papier s fixným výnosom. Má listinnú podobu a prostriedky investované na jeho kúpu sú chránené v zmysle Zákona o ochrane vkladov. Je určený pre konzervatívnych investorov, ktorí očakávajú nadpriemerné a bezpečné zhodnotenie svojich peňazí.

Koľko plánujete investovať?
Splatnosť 1 rok
Úroková sadzba 1,40% p.a.

budete mať Uvedený výpočet je len informatívny.
Zaujal Vás tento produkt? Kontaktujte nás

Privatbanka BONUS Konto

Sporiaci účet je určený na pravidelné, ale i nepravidelné sporenie finančných prostriedkov. Na tomto type účtu klient výhodne zhodnocuje svoje peniaze, a zároveň ich má kedykoľvek k dispozícii.

V rámci portfólia bankových produktov a služieb ponúkame klientom sporiaci účet Privatbanka BONUS Konto. Podstatou tohto produktu je špeciálny bonusový úrok, vyjadrený v násobkoch základnej úrokovej sadzby. Tento bonusový úrok banka prizná klientovi pri dodržaní dohodnutej podmienky, a tou je maximálne jeden výber štvrťročne do výšky 30 % aktuálneho zostatku na účte.

Úrokové sadzby a bonusy podľa dĺžky lehoty sporenia

Základná úroková sadzba Násobok ZÚS Bonusová úroková sadzba Celková úroková sadzba
3 mesiace 0,10 % p. a. 3 0,30 % p. a. 0,40 % p. a.
6 mesiacov 0,10 % p. a. 5 0,50 % p. a. 0,60 % p. a.
12 mesiacov 0,10 % p. a. 8 0,80 % p. a. 0,90 % p. a.

Doplnkové služby

Banner exkluzívna zóna

Privatbanka Exclusive Zone

Vernostný program pre klientov privátneho bankovníctva.

Zistite viac
Banner health management

Privatbanka Health Management

Koncept komplexnej zdravotníckej starostlivosti pre klientov privátneho bankovníctva.

Zistite viac

Prečítajte si

Blog

SP 500, DAX a EUR/USD - technická analýza

Americký akciový index naplnil negatívny scenár, keď sa minulý týždeň pozrel k hodnote 2 100 bodov, kde bol silný support. Ten aj otestoval a bol rýchlo skúpený. Bohužiaľ, nový týždeň otvoril mimo rastového kanálu, čo by mohlo znamenať, že sa pozrieme ešte nižšie na úroveň 2 050 − 2 070 bodov, kd

Modrá, alebo červený?

Už o mesiac, 8. novembra 2016, sa budú v USA konať prezidentské voľby1. Kandiduje šesť osôb a najvyššiu šancu má kandidátka „modrej“ Demokratickej strany Hillary Clinton a kandidát „červenej“ Republikánskej strany Donald Trump. Voľby amerického prezidenta odjakži

S&P 500, DAX a EUR/USD - technická analýza

Americký akciový index sa po brexite veľmi rýchlo spamätal. Začiatkom júla prekonal aj svoje historické maximá a dostal sa do rastového trendu, v ktorom je do dnešného dňa. Tento týždeň sa nesie v znamení miernej korekcie. Zospodu ho chráni hranica 2 100 bodov, čo je hranica stúpajúceho trendu na

Akcie na mínovom poli

Akciový trh je v  dobrej nálade − viaceré indexy sú na lokálnych maximách, americké akcie sa dokonca v auguste dostali na najvyššie úrovne v histórii. Trh si nevšíma riziká − skákajúce ceny ropy, kvalitu hospodárskeho rastu v Číne a dokonca ho nevyrušuje ani brexit. Táto „idylka“ má však n

Buďme akční, EÚ

Minulý rok trhy strašili Grécko, Čína a pokles cien ropy. Pokles cien ropy kulminoval vo februári. Nasledovala tohtoročná obava z brexitu. Teraz trhy čelia výzvam v podobe výsledku amerických prezidentských volieb a zdravia talianskych bánk. Sem-tam sa investori dozvedia aj o probléme nemeckých f

Prečo sa bojíme akcií? II.

V mojom poslednom blogu sme zabŕdli do ťažkej témy: Prečo sa vlastne bojíme akcií? Povedali sme si, že sklamanie z akcií väčšinou vyplýva zo zlej komunikácie finančného poradcu a z nereálnych očakávaní klienta. Naznačili sme, že ani investičný dotazník nemusí vždy odhaliť rizikové preferencie kli

Všetky príspevky

Privatbanka Magazine

leto 2016

Rozhovor s Mariánom Slivovičom, investičným riaditeľom Penty

jar 2016

Rozhovor s Iainom Childom, partnerom Skupiny Penta

Všetky magazíny