sk
cz en
MENU
KONTAKTOVAŤ
OBCHODNÉ MIESTA
PRIVÁTNI
BANKÁRI
ÚSTREDIE
BLOG
AN
Marco Mirelli - Pre tých, čo chcú to najlepšie
26.07.2021

Žijeme tým, čo robíme, hovorí v rozhovore Marek Liso, riaditeľ a zároveň tvár luxusnej odevnej značky Marco Mirelli, a dodáva, že odevy na mieru z ich dielne kvalitou a dizajnom v ničom nezaostávajú ani za tými najluxusnejšími svetovými značkami – práve naopak, v mnohých ohľadoch ich dokonca prekonávajú.

 

 > Aká myšlienka stála na začiatku značky Marco Mirelli? Vieme o vás, že máte právnické vzdelanie. Právnici síce majú kvôli svojej práci k oblekom blízko, ale ako sa vyštudovaný právnik rozhodne podnikať práve v tejto oblasti?

Za značkou Marco Mirelli nie som len ja, pre- tože Marco Mirelli stelesňuje spojenie ženskej a mužskej energie, kde nositeľom tej ženskej je moja manželka. Symbolizuje to i samotný názov značky: MARCO – Marek, teda ja, a MIRELLI – Miriam. Keď sme sa s Mimi pred 27 rokmi stretli, už vtedy som hovoril, že to nebola náhoda. Som totiž presvedčený, že náhody neexistujú a všetko má svoj dôvod a vyšší zmysel. Okrem toho, že sme priviedli na svet tri deti, vybudovali sme aj firmu, o ktorej si dovolím tvrdiť, že vo svojom segmente je skutočne na svetovej úrovni.

A prečo práve odvetvie pánskeho odievania na mieru? Myslím si, že každý má svoju cestu a vybudovanie Marco Mirelli bolo súčasťou tej našej. Jednoducho vás tam život vedie. Vedie vás na cestu, kde môžete naplno realizovať svoj potenciál a naplniť svoje poslanie v tomto živote. A preto, keď tvrdíme, že „žijeme tým, čo robíme“, nie je to žiadne klišé ani marketing, ale je to jednoducho náš život.