sk
cz en
MENU
KONTAKTOVAŤ
OBCHODNÉ MIESTA
PRIVÁTNI
BANKÁRI
ÚSTREDIE
BLOG
AN
Keď BMW, tak Group M v Bratislave
14.06.2022

Hľadáte novú radosť z jazdy? V spoločnosti Group M vám ju rozhodne ponúkneme.

Potrebujete sa postarať o svoje BMW? V Group M zabezpečíme tú najlepšiu starostlivosť nielen o auto, ale aj o zákazníka. Sedem úspešných rokov na trhu svedčí o našej kvalite a vysokoprofesionálnych službách, ktoré neustále zlepšujeme.

Sedmička vraj prináša šťastie a spoločnosť Group M má za sebou rozhodne sedem šťastných a úspešných rokov dílerstva prémiovej značky BMW. Za sedem rokov sa automobilový svet znovu o niečo posunul, a keď Group M začínalo ako prvé v Bratislave s predajom BMW  s elektrickým pohonom, bolo veľkou neznámou, či si nájdu elektromobily dostatok fanúšikov. Každoročne narastajúci predaj však ukázal, že odvážny krok do neznáma priniesol úspech nad očakávania. Téma ekológie sa aj pre nás stáva čoraz aktuálnejšou.

Pripraviť sa, pozor, zelená

Mnohí si nevedeli predstaviť BMW bez ich typického zvuku motora, ale dať šancu elektrickému pohonu určite v dobrom prekvapí a naše predsudky sa razom rozplynú. Téma ekológie, znižovania emisií bude silnieť a e-automobilov BMW bude zrejme pribúdať. V Group M sme nedávno predstavili nové modely BMW iX a BMW iX3 a v týchto dňoch prichádza na trh úplne nový sedan BMW i4. Technológia eDrive s čisto elektrickým pohonom všetkých kolies dokáže zabezpečiť výnimočný dojazd, mohutnú akceleráciu a nulové emisie. Verziu BMW i4 si môžete v Group M zakúpiť aj vo verzii BMW i4 M50 a model iX vo verzii BMW iX M60.