sk
cz en
MENU
KONTAKTOVAŤ
OBCHODNÉ MIESTA
PRIVÁTNI
BANKÁRI
ÚSTREDIE
BLOG
AN
TheConcierge: S nami nie je nič nemožné
29.05.2023

Využívajte voľný čas na to, čomu sa chcete venovať, a starosti nechajte na nás, hovorí v rozhovore Ondrej Vilinovič, spoluzakladateľ firmy TheConcierge, a dodáva, že služby osobného asistenta nemusia byť nevyhnutne len o luxusných výstrelkoch, ale čoraz viac klientov oceňuje pomoc vo sférach týkajúcich sa úplne bežného života.

Niektorým čitateľom možno stále nie je úplne jasné, čo si predstaviť pod pojmom concierge, a spájajú si ho len s dobrými hotelmi. Viete nám na úvod priblížiť, čo tento pojem znamená a aká je náplň vašej práce?

Concierge je, jednoducho povedané, osobný asistent, ktorého úlohou je pomôcť s čímkoľvek a kedykoľvek.

Bez ohľadu na to, či potrebujete zakúpiť a doručiť darček pre otca alebo zarezervovať reštauráciu v Kodani.

Hotelový concierge je expert na lokálnej úrovni, odporučí vám atrakcie a reštaurácie v tej-ktorej destinácii, no je k dispozícii iba počas vášho pobytu v hoteli. My v TheConcierge sa staráme o potreby klientov, slovenských, ale aj zahraničných, bez ohľadu na ich pôsobisko a lokalitu, kde sa práve vo svete nachádzajú.

To znamená, že keby sme chceli zájsť na večeru s Beyoncé alebo si osobne pohovoriť o investíciách s Warrenom Buffettom, dokázali by ste nám to zariadiť?

Zariadiť to dokážeme, otázkou je skôr, či to vy zaplatíte . Stretnutia a posedenia s celebritami zabezpečujeme, no klienti si ich vo všeobecnosti cenia oveľa menej ako bežné, každodenné, na prvý pohľad možno nedôležité povinnosti, od ktorých ich odbremeníme. Keď si vaša dcéra zabudne doma veci na tréning, ale vy máte nabitý kalendár a nemôžete jej ich odniesť, ten pocit, že máte niekoho, kto jej veci doručí, je neporovnateľný s večerou s Beyoncé. Aj keď to, samozrejme, závisí od vašich priorít.