KONTAKTOVAŤ
OBCHODNÉ MIESTA
PRIVÁTNI
BANKÁRI
ÚSTREDIE
Privatbanka Exclusive Zone
Vernostný program

Privatbanka Exclusive Zone je vernostný program pre klientov privátneho bankovníctva. Našou snahou je poskytnúť im okrem finančných služieb na najvyššej úrovni aj nefinančné služby vo forme špeciálnych benefitov, ktoré pre klientov zabezpečujeme v spolupráci s našimi partnermi.

Zoznam partnerov tvoria zvučné mená spoločností, z rôznych oblastí, ktoré patria medzi lídrov na trhu v rámci svojho obchodného zamerania a poskytujú vysokú kvalitu služieb. Prostredníctvom nášho programu ponúkajú klientom Privatbanky exkluzívne výhody, nie štandardne dostupné zľavy. Čerpanie benefitov je sprístupnené klientom po preukázaní sa platobnou kartou Privatbanky.

Exkluzívna zóna je štruktúrovaná do jednotlivých kategórii, ktoré pokrývajú široké spektrum služieb. Medzi našimi partnermi nájdete predajcov luxusných automobilov, cestovné kancelárie, renomovanú značku klenot, relaxačné centrum, golfový rezort, exkluzívnu módnu značku, zástupcov kvalitných gastronomických služieb, služby privátneho asistenta, odborné poradenské služby z oblastí správy rodinných financií, právne a daňové poradenstvo, poradenstvo v oblasti umenia a realít...

V prípade akýchkoľvek otázok o dostupnosti služieb a benefitov, kontaktujte svojho privátneho bankára.