KONTAKTOVAŤ
OBCHODNÉ MIESTA
PRIVÁTNI
BANKÁRI
ÚSTREDIE
Group M

Spoločnosť Group M, a. s., po víťazstve v medzinárodnom tendri na zastúpenie BMW v Bratislave postavila počas jedného roka reprezentatívny objekt pre klientov BMW v Bratislave a okolí. Vďaka špičkovému vybaveniu a zamestnaným profesionálom má ambíciu dlhodobo poskytovať klientom  a ich BMW vozidlám prémiové služby.

Group M má certifikáciu na predaj a servis vozidiel BMW, BMW M a BMW i, na program jazdených vozidiel BMW Premium Selection a ako jediný v Bratislave aj certifikáciu na servis vozidiel BMW i.

 

Pre rýchlu údržbu a opravu vašich áut máme k dispozícii servis s plochou 2 100 m2, pneuservis so špičkovou laserovou technológiou Corghi, motoráreň, klampiarsku, lakovnícku a elektronickú dielňu. Vetraný sklad pneumatík s kapacitou 1 100 súprav zanechá vaše letné či zimné pneumatiky v dokonalej kondícii. Dva showroomy prezentujú paletu nových a certifikovaných jazdených vozidiel BMW. Isetta Bar a jedinečný Business Lounge pre tých, ktorí aj počas čakania na údržbu vozidla potrebujú pracovať na 100 %, vytvárajú pohodu pre klientov BMW servisu.

Pre klientov Privatbanky sme špeciálne pripravili Balík Group M  Automotiv Concierge Service, ktorý zahŕňa:

  • 12x ročne poukážku na ručné umytie exteriéru vozidla
  • Pick up servis – vyzdvihnutie vozidla u zákazníka, dovoz do servisu a následný odvoz opraveného vozidla na dohodnuté miesto
  • 24-hodinový predaj vozidiel. Po dohode možno uskutočniť návštevu showroomu s cieľom kúpy vozidla aj mimo otváracích hodín.
  • Služba Privátny obchodník – náš obchodník príde za klientom na dohodnuté miesto, kde môžu prediskutovať detaily kúpy vozidla
  • Odovzdanie zakúpeného vozidla na dohodnutom mieste (u zákazníka doma, vo firme...).

V prípade záujmu o využitie popredajných služieb – umytie vozidla a Pick up Servis – kontaktujte pána Richarda Marona, telefonický kontakt 0905 353 071. Pre prípad využitia predajných služieb kontaktujte pána Juraja Barvínka, telefonický kontakt 0904 816 789.

Pre viac informácií o využití služieb partnera Group M neváhajte kontaktovať svojho privátneho bankára.

www.bmw-groupm.sk

Späť na Privatbanka.sk