KONTAKTOVAŤ
OBCHODNÉ MIESTA
PRIVÁTNI
BANKÁRI
ÚSTREDIE
Victory Travel

Milujeme život a správnych ľudí okolo nás. Zmyslom našej práce a snahy je obohatiť životy ľudí o unikátny a interaktívny cestovateľský zážitok. Práve cez Victory Travel vám chceme sprostredkovať tento cieľ. S nami môžete navštíviť tie najúžasnejšie miesta našej planéty, spoznať zaujímavých ľudí, ich spôsob života, originálne kultúry a vychutnať jedinečné cestovateľské zážitky počas celej cesty.

Každým rokom však zvyšujeme kritériá i na seba. Sme odhodlaní sprostredkovať našim klientom dobrodružné cestovateľské zážitky tak, aby sme sa v každom momente  správali s najvyšším rešpektom k domorodým ľuďom, ich zvykom, ekonomikám a životnému prostrediu. Práve vďaka vám pomáhame ochrániť rôzne ohrozené komunity a miesta, ktoré navštívime. Práve vďaka vašej podpore sa vždy budeme snažiť cestovať spôsobom, ktorý je v čo najvyššej miere prínosom i pre lokálne komunity, tak aby sme vždy boli vítanou návštevou a nie nechceným hosťom.

Výberom partnerov, reštaurácií, dopravcov sa vždy snažíme splniť kritérium, aby na našom cestovaní profitovali čo najširšie vrstvy ľudí práve v lokálnych komunitách. O charitatívnom rozmere nášho podnikania sa určite bližšie dozviete na našich poznávacích zájazdoch, priamo od našich sprievodcov.

Pre klientov Privatbanky máme pripravené exkluzívne zľavy. Základná, 9% zľava z ceny zájazdu platí pre klienta nahláseného minimálne 100 dní pred odchodom na všetky zájazdy z našej aktuálnej ponuky. Na uplatnenie nadštandardnej, 12% zľavy je potrebné nahlásenie sa 135 dní pred odchodom a musí ísť o zájazd, ktorého cena je minimálne 1 980 eur. Až 14% zľavu máme pripravenú pre klientov na zájazdy JAR, NAMÍBIA, BOTSWANA, ZIMBABWE, ZAMBIA, zájazd KUBA, zájazd Guatemala, Honduras, El Salvador, Belize, Nikaragua, Kostarika, Panama, zájazd Thajsko, Malajzia, Kambodža, Indonézia, Singapur, zájazd Vietnam − tropicky raj, To Najlepšie z Indie, Južná India − Mozaika kontrastov.Podmienkou je nahlásenie sa na zájazd minimálne 135 dní pre odchodom. Verím, že naša ponuka vás zaujme a na najbližšiu cestu sa vydáte práve s nami. 

Zľavy nemožno kombinovať so žiadnou inou zľavou a nevzťahujú sa na časť „Cena nezahŕňa“.

V prípade záujmu o využite služby partnera Victory Travel kontaktujte pani Evu Halajovú, telefonický kontakt 0907 604 504 alebo svojho privátneho bankára.

www.victorytravel.sk