KONTAKTOVAŤ
OBCHODNÉ MIESTA
PRIVÁTNI
BANKÁRI
ÚSTREDIE
VIP Travel

VIP Travel má na Slovensku jednu z popredných pozícií v súvislosti s konceptom individuálne kombinovateľných služieb. Autom, lietadlom, rodina alebo firma, dovolenka v hoteli, v prázdninovom dome alebo v apartmáne. Pobyt pri mori, wellness alebo aktívna dovolenka: VIP Travel vďaka jednotlivo dostupným službám umožňuje skombinovať a pripraviť individuálnu dovolenku alebo firemnú akciu na najvyššej úrovni. Viac ako 30 000 hotelov v sezóne garantuje realizáciu neobyčajných cestovných zážitkov do najzaujímavejších cieľov na celom svete. Od roku 2007 je VIP Travel výhradným obchodným zastúpením pre firmu DERTOURISTIK. Na základe ich kontaktov a zmluvných cien, objemových zliav vieme dosiahnuť vždy najlepšiu ponuku.

VIP Travel je aj prevádzkovateľom online rezervačného portálu, v ktorom sú zastúpené cestovné kancelárie z Rakúska, Nemecka a zo Švajčiarska.

Pri zabezpečovaní individuálnych ciest a dovoleniek „na mieru“ sa našim klientom snažíme ponúknuť okrem tradičných aj originálne destinácie spojené s mnohými zaujímavými atrakciami a najma zážitky, ktoré im v pamäti ostanú dlhodobo(heliskiing, potápanie, golf, jachting).

Obchodnou filozofiou VIP Travel je splniť očakávania a uspokojiť aj tých najnáročnejších klientov. Snažíme sa, aby cestovali s našou spoločnosťou pravidelne a aby sa k nám spokojní a na základe príjemných zážitkov vždy radi vracali. Pre nás je každý klient VIP − to znamená veľmi dôležitou osobou.

Pre klientov Privatbanky ponúkame okrem nášho osobného poradenského servisu aj zľavu vo výške 5 %  z cien na našu ponuku zájazdov, okrem samostatných leteniek.

V prípade záujmu o využite služby partnera vip Travel kontaktujte pána Petra Pakšíka, telefonický kontakt 0915 841 831 alebo svojho privátneho bankára.

www.viptravel.sk