KONTAKTOVAŤ
OBCHODNÉ MIESTA
PRIVÁTNI
BANKÁRI
ÚSTREDIE
Les Palisades

Salón krásy – všetko pod jednou strechou... Profesionálny prístup personálu v spojení s uznávanými značkami vám zaručí kvalitu poskytovaných služieb.

V príjemnom prostredí si užijete pleťové aj telové ošetrenie, manikúru, pedikúru, kadernícke služby či nechtový dizajn, prípadne masáže. Značky 3LAB, Matis, Alterna, Aloxxi či OPI, s ktorými pracujeme, sú tiež zárukou vysokej úrovne poskytovaných služieb a skvelých výsledkov.

Čaru prostredia neodolali osobnosti kultúrneho, podnikateľského a diplomatického života. Budeme veľmi radi, keď si k nám nájdete cestu  a necháte sa nami rozmaznávať.

Tešíme sa  na klientov Privatbanky, pre ktorých máme pripravenú zvýhodnenú ponuku na všetky ponúkané služby a na predaj produktov všetkých značiek.  Každý klient pri využití služieb si môže vybrať z ponuky občerstvenia – kávy, čaju, minerálky, šumivého vína.

V prípade záujmu o využite služby partnera Les Palisades kontaktujte pani Henrietu Jankovičovú, telefonický kontakt 0903 717 868 alebo svojho privátneho bankára.

www.lespalisades.sk