KONTAKTOVAŤ
OBCHODNÉ MIESTA
PRIVÁTNI
BANKÁRI
ÚSTREDIE
ALO Diamonds

ALO diamonds je významná československá klenotnícka značka s najširšou maloobchodnou sieťou s diamantovými šperkmi v Česku a na Slovensku. Už od roku 1995 vyrába jedinečné šperky najvyššej kvality s diamantmi a ďalšími drahokamami rôznych kolekcií a štýlov v jednom z najväčších kreatívnych ateliérov v strednej Európe.

Ako prvá firma v Česku a na Slovensku začala v roku 1997 obchodovať na burzách v Antverpách, Hongkongu a Izraeli. ALO diamonds má v súčasnosti päť luxusných butikov v Českej republike a tri na Slovensku.

Od roku 2013 spoločnosť pôsobí aj v USA so zastúpením v Miami a ďalším plánovaným v Houstone. Pobočku má aj v Hongkongu.

Vďaka výberu špičkových materiálov, originálnemu dizajnu a ručnej výrobe sú produkty ALO diamonds vhodné ako investičné rodinné šperky.

Tie predstavujú bezpečnú a trvalú hodnotu, ktorá sa časom zhodnocuje.

 

Chcete vidieť, ako sa takýto šperk vyrába? Klienti Privatbanky majú možnosť nahliadnuť do kreatívneho ateliéru a výroby ALO diamonds,prezrieť si diamanty a drahokamy rôznych veľkostí či hodnoty a zároveň sa aj vzdelávať prostredníctvom pravidelného informovania, školení a prednášok o drahých kameňoch.

 

Pre tých, ktorí majú radi nevšedné a jedinečné zážitky, bude určite lákavá príležitosť navštíviť náš klenotnícky ateliér v Prahe s možnosťou prezrieť si exkluzívne v predajniach nedostupné šperky.

Okrem týchto nefinančných benefitov vám ALO diamonds ponúka aj výhodnejšie podmienky pri nákupe a individuálny prístup vo forme návštevy priamo u vás alebo v priestoroch banky.

V prípade záujmu o využite služby partnera ALO Diamonds kontaktujte pani Janu Jakubíkovú, telefonický kontakt +420 603 555 998 alebo svojho privátneho bankára.

www.alo.sk