KONTAKTOVAŤ
OBCHODNÉ MIESTA
PRIVÁTNI
BANKÁRI
ÚSTREDIE
Wemal

Naša firma sprostredkúva najširšiu ponuku škandinávskych nábytkových značiek na Slovensku. Škandinávsky štýl nás zaujal svojou zvláštnou zmyselnosťou. Svojím dôrazom na funkčnosť, strohým, triezvym dizajnom a zároveň teplom a útulným pohodlím domova. Používaním jednoduchých prírodných materiálov navrhnutých so severskou nápaditosťou a sviežosťou v sebe zahŕňa pokoru k prírode a ku každodennosti. Svojou eleganciou, upokojujúcim a čistým dizajnom vytvára nadčasový štýl a nastavuje trendy bývania po celom svete, v ktorých si udržiava dominantné postavenie. To všetko sa zrkadlí v našej ponuke nábytku, svietidiel a bytových doplnkov všetkého druhu.

V súčasnosti si naši zákazníci môžu vybrať z viac ako tridsiatich piatich severských značiek, najmä dánskych, ktoré pokrývajú široké spektrum štýlov. Od svetových dizajnérskych ikon ako kreslo Egg alebo Swan cez značky kladúce dôraz na tradície až po New Nordic štýl s farebnou sviežosťou. To všetko vo vysokej kvalite materiálov, výroby a v autorských dizajnových návrhoch.

Svojou ponukou sa snažíme zabezpečiť komplexný sortiment pre súkromné aj verejné interiéry a klientom ponúknuť od poradenstva a návrhov kompletnú realizáciu interiérov na kľúč vrátane výroby atypického nábytku.

Pre zákazníkov Privatbanky sme pripravili pri nákupe nábytku, svietidiel a doplnkov nad 1000 eur  zľavu 5 %. Pri nákupe nad 5000 eur zľavu 8 % plus komplexné poradenstvo a schématický návrh interiéru zdarma. Výška zľavy sa určuje z cenníkových cien a v prípade akčných cien sa cena stanoví na základe individuálnej dohody.
Tešíme sa na Vašu návštevu!

V prípade záujmu o využite služby partnera WEMAL kontaktujte pána Tomáša Pucovského, telefonický kontakt 0911 889 886 alebo svojho privátneho bankára.

www.wemal.sk