KONTAKTOVAŤ
OBCHODNÉ MIESTA
PRIVÁTNI
BANKÁRI
ÚSTREDIE
KOGO

Naša reštaurácia, inšpirovaná prevažne talianskou kuchyňou, sa už desiaty rok nachádza v úplnom centre Bratislavy. Celoročne prevádzkované terasy v stredomorskom štýle ponúkajú prekrásny výhľad na historickú budovu SND a Hotel SAS Radisson Carlton.

Všetky jedlá varíme len z čerstvých surovín, ktoré si sami starostlivo vyberáme a viackrát týždenne vozíme priamo z Talianska. U nás vždy nájdete čerstvé mäso, ryby, plody mora, zeleninu, ovocie, prosciutto, mozzarellu...

Každý deň  vyrábame domáce cestoviny, dezerty a pečieme domáci chlieb. Hlavne stáli zákazníci si obľúbili našu ponuku dňa, ktorá obsahuje niekoľko denných špecialít prevažne zo sezónnych surovín. Dobré jedlo vždy podtrhne dobré víno, preto naša vínna karta obsahuje viac ako 120 druhov slovenských, svetových, ale hlavne talianskych vín.

Naša reštaurácia poskytuje klientom Privatbanky vernostný program, na základe ktorého 10% z ceny konzumácie sa vám akumuluje ako bonus, resp. kredit použiteľný pri ďaľšej konzumácii.

V prípade záujmu o využite služby partnera KOGO kontaktujte pani Adrienu Polákovú, telefonický kontakt 0911 757 545 alebo svojho privátneho bankára.

www.kogo.sk