KONTAKTOVAŤ
OBCHODNÉ MIESTA
PRIVÁTNI
BANKÁRI
ÚSTREDIE
Vínimka

Wine bar Vínimka sa nachádza v centre Bratislavy na Ventúrskej 3, kde funguje už štyri roky. Majiteľ a súčasne odborník na víno Andrej Lúčny sa osobne stará o výber produktov špičkovej kvality. Nezaprie v sebe svoju pôvodnú profesiu reštaurátorstvo a s ňou spojený zmysel pre detail. Tak vyberá aj lahôdky pre svojich zákazníkov. Cestuje za vínom a inými delikatesami po svete, objavuje, experimentuje a potom prináša tie najlepšie chute a vône do Vínimky. Sústreďuje sa na malé rodinné podniky s dušou, v ktorých sa snúbi tradícia, skúsenosti, história a hrdosť na remeslo. V priateľskej atmosfére Vínimky si prídu na svoje milovníci vína, koňakov, spiritov, ale aj delikates ako syry, šunky či foie gras. Jednoducho všetkého, o čom snívajú chuťové poháriky zanieteného labužníka.

Ak aj vy radi objavujete nové chuťové destinácie, vo Vínimke si ich užijete naozaj dosýta a priamo z prvého radu. Ako klient Privatbanky patríte medzi vyvolených, ktorí majú prístup k exkluzívnemu limitovanému archívu vín a špeciálnych ročníkov len pre VIP zákazníkov.

 

Takisto budete dostávať prednostne upozornenia na pripravované degustácie vo Vínimke s tými najlepšími vinármi, takže nehrozí, že sa vám neujde miesto.

Ako klient Privatbanky máte zaručený individuálny prístup aj pri organizovaní akcií na kľúč a na bežný deň má pre vás Vínimka zvýhodnený nákup všetkých dobrôt z aktuálnej vínnej karty.

V prípade záujmu o využite služby partnera Vínimka kontaktujte pána Andreja Lúčneho, telefonický kontakt 0911 111 746 alebo svojho privátneho bankára.

www.vinimka.sk