KONTAKTOVAŤ
OBCHODNÉ MIESTA
PRIVÁTNI
BANKÁRI
ÚSTREDIE
Bizarre

Salón BIZARRE vás pozýva do sveta osobného krajčíra, kde je zaručené nielen exkluzívne vyhotovenie pánskeho oblečenia na mieru, ale aj niečo navyše – nenásilný a osobitný prístup. V salóne sa stretnete s majiteľmi – krajčírmi Monikou Kočíškovou a Johnom Paulom Hodgeom z Anglicka, ktorí vás budú sprevádzať ponukou luxusných materiálov vhodných na ušitie oblečenia na mieru podľa predstáv klienta na každú príležitosť.

Poradíme vám podľa vašej potreby vhodnosť výberu oblečenia, doplnkov a detailov osobného štýlu na rôzne príležitosti − obchodné stretnutia, golfové turnaje, formálne príležitosti, ako aj na takú výnimočnú udalosť, akou je svadobný deň. Medzi klientov pánskeho salónu BIZARRE patria nároční muži, ktorí vynikajú z davu, akými sú riaditelia rôznych spoločností, podnikatelia, hudobníci a športovci či piloti. Majú však jedno spoločné − a to, že svoj úspech radi podčiarknu výberom kvalitného pánskeho oblečenia.

V príjemnej atmosfére salóna zabezpečíme ušitie oblekov na mieru, ležérne a formálne košele na mieru, športové saká alebo chino nohavice a v neposlednom rade aj zimné kabáty. V ponuke máme i ručne šité topánky, samozrejmosťou sú rôzne kvalitné doplnky, manžetové gombíky, kravaty, opasky. Používame materiály zvučných mien, Loro Piana, Scabal, Holland & Sherry, na košele ponúkame luxusné talianske bavlny Erba Italia a  Cotonificio Albini.

Exkluzívne pre klientov Privatbanky prinášame niekoľko výnimočných a nadštandardných benefitov. Pripravili sme pre vás zaujímavé zľavy na luxusné služby, akými sú:

  • ušitie obleku na mieru z exkluzívneho materiálu značky Loro Piana (LVMH Group) so zľavou 15 %
  • ušitie košele na mieru z exkluzívneho materiálu značky Cotonificio Albini so zľavou 23 %
  • ušitie svadobného obleku alebo žaketu so zľavou 10 %

 

Dúfame, že sme vás oslovili a v prípade, že  sa rozhodnete pre nezáväznú návštevu salónu, vám garantujeme osobitný prístup a výnimočnú starostlivosť.

V prípade záujmu o využite služby partnera BIZARRE kontaktujte pani Moniku Kočíškovú, telefonický kontakt 0911 286 464 alebo svojho privátneho bankára.

www.obleknamieru.sk