KONTAKTOVAŤ
OBCHODNÉ MIESTA
PRIVÁTNI
BANKÁRI
ÚSTREDIE
Slovakia Sotheby’s International Realty

Slovenské zastúpenie medzinárodnej realitnej kancelárie Sotheby’s International Realty® sa zameriava na predaj a prenájom prémiových nehnuteľností v Slovenskej republike a v zahraničí.

Našou víziou je pomôcť Vám nájsť domov, ktorý bude v súlade s Vaším životným štýlom.

Tím Slovakia Sotheby’s Int. Realty je zložený zo skúsených profesionálov z oblasti rezidenčných nehnuteľností, developmentu a marketingu. Pri spolupráci kladieme dôraz na individuálny prístup, profesionálne služby, vzájomnú dôveru a dlhotrvajúce vzťahy.

Naším záväzkom je poskytovanie nadštandardných služieb v každej fáze predaja a akvizície prestížnych nehnuteľností. V portfóliu nájdete jedinečné byty, penthousy, vily, rodinné domy a zámky v tých najlepších lokalitách.

Vďaka medzinárodnej sieti pobočiek vo viac ako 72 krajinách ponúkame prémiové služby poskytujúce vyhľadanie nehnuteľnosti na mieru kdekoľvek vo svete. Možnosť kúpy či prenájmu zahraničných nehnuteľností v Chorvátsku, Španielsku, Taliansku, Grécku, Dubaji, na Floride a v mnohých ďalších destináciách nebola tak nikdy jednoduchšia.

V rámci spolupráce s Privatbankou ponúka naša spoločnosť klientom poradenstvo a kompletný servis pri unikátnej prezentácii, predaji, kúpe či prenájme nehnuteľnosti vo svetovom meradle. Vďaka partnerskému prepojeniu českého, chorvátskeho a slovenského tímu je zrealizovanie realitnej transakcie prakticky online, bez zbytočných prestojov a s využitím dlhoročných osobných vzťahov.

V prípade záujmu o služby partnera Slovakia Sotheby’s Int. Realty kontaktujte p. Elenu Marekovú, telefonický kontakt 0903 464 739 alebo svojho privátneho bankára.

www.slovakiasothebysrealty.sk