KONTAKTOVAŤ
OBCHODNÉ MIESTA
PRIVÁTNI
BANKÁRI
ÚSTREDIE
Image house for Men MARCO MIRELLI

Žijeme tým, čo robíme...

Tak toto sme my. MARCO – Marek a MIRELLI –  Miriam. Dostali sme od života dar vytvoriť niečo jedinečné čo slúži ostatným a zároveň napĺňa náš život radosťou. Pre úspešných mužov, ktorým záleží na svojom vzhľade sme vytvorili koncept komplexného odievania na mieru svetovej úrovne, možno jeden z najlepších na svete. Naše ingrediencie úspechu sú odborná legitimita, vlastná výroba špecializovaná na šitie na mieru, srdce a vášeň. Výsledkom je, že nielen my máme radosť z toho čo robíme, ale naša práca je aj celospoločensky prospešná. Vytvárame skutočné hodnoty a v neposlednom rade vnášame do života našich klientov krásu.

V Image House for Men MARCO MIRELLI je každý a všetko len pre Vás. V privátnom prostredí nášho dvojpodlažného showroomu nájdete komfort, na ktorý ste zvyknutý. Pohodlne sa usadíte, dáte si drink či cigaru alebo možno oboje. Každý klient k nám prichádza s určitými očakávaniami a preto sa Vás budeme pýtať a zároveň pozorne počúvať. Našim cieľom totiž nie je len uspokojiť Vaše potreby, našim cieľom je predčiť Vaše očakávania.

Aj vďaka našim klientom už 20 rokov s radosťou žijeme tým, čo robíme. Poskytujeme im komplexnú službu starostlivosti o odievanie:

  • tvorba osobného štýlu klienta s prihliadnutím na profesný dress code jeho povolania a životný štýl
  • šitie odevov na mieru z najkvalitnejších materiálov na svete - Loro Piana, Ermenegildo Zegna, Holland & Sherry, Scabal
  • zhotovenie odevu na mieru už do 48 hodín
  •  topánky a doplnky najvyššej kvality s označením pôvodu „Made in Italy“ – Santoni, Jacob Cohen, Piquadro
  • posezónny servis odevov a správa šatníka
  • stretnutie s klientom v privátnom prostredí nášho showroomu, alebo na mieste, ktoré si určí

V prípade záujmu o služby partnera Marco Mirelli kontaktujte p. Miriam Lisovú Marcinekovú, tel.: 0905 350 677, email: mimi@marcomirelli.com alebo svojho privátneho bankára.
www.marcomirelli.com