KONTAKTOVAŤ
OBCHODNÉ MIESTA
PRIVÁTNI
BANKÁRI
ÚSTREDIE
späť   

Sme najväčšia súkromná zdravotná poisťovňa na Slovensku. Staráme sa o zdravie takmer 1,5 milióna poistencov. Máme silné zázemie a bohaté 20-ročné skúsenosti v oblasti zdravotného poistenia. Spolupracujeme s viac ako 11-tisíc lekármi, nemocnicami, kúpeľnými alebo inými zdravotníckymi zariadeniami. Poistencom garantujeme transparentnosť a spravodlivosť (napr. pri čakacích lehotách na operácie).

Poistenci ocenia najmä náš ústretový prístup a kvalitný servis. O zdravie svojich poistencov sa príkladne staráme a ponúkame im široké spektrum jedinečných výhod, nadštandardných služieb a produktov. Samozrejmosťou pre poistencov je pohodlná a rýchla elektronická komunikácia.

Sme generálnym partnerom verejnej zbierky Hodina deťom, a tak pomáhame mnohým deťom na Slovensku prežiť šťastnejší a krajší život. Dlhodobo investujeme do renovácie nemocničných priestorov.

Špeciálny benefit pre klientov Privatbanky v rámci spolupráce v programe Privatbanka Health Management

INDIVIDUÁLNY STRES AUDIT ZDARMA v trvaní 40 minút so špecialistom Inštitútu stresu

Stres ako taký nespôsobuje vážne zdravotné problémy. Jeho dlhodobé pretrvávanie však môže mať za následok vznik závažných ochorení. Objednajte sa na vyšetrenie a majte svoj stres pod kontrolou. Meranie zahŕňa kombináciu diagnostického rozhovoru a HRV analýzy (tzv. variabilita srdcovej činnosti)

Podmienky čerpania benefitu:

  • objednávka na presný termín na tel.č. 0908 984 257
  • predloženie preukazu poistenca zdravotnej poisťovne Dôvera
  • predloženie platobnej karty Privatbanka
  • benefit možno využiť maximálne 1x ročne

V prípade záujmu o využitie služby sa objednajte priamo na vyššie uvedenom čísle alebo kontaktujte svojho privátneho bankára.

www.dovera.sk