sk
cz en
MENU
KONTAKTOVAŤ
OBCHODNÉ MIESTA
PRIVÁTNI
BANKÁRI
ÚSTREDIE
NOVINKY
Začala sa výstavba košického projektu Nová Terasa 3
08.06.2018

V týchto dňoch sa zároveň spúšťa predaj bytov na Novej Terase 3, pričom v ponuke sú byty od 1 po 4 izby. Bytové domy budú rôznej výšky, ktorá nepresiahne 8 nadzemných podlaží. Súčasťou projektu budú aj samostatné objekty občianskej vybavenosti, ktoré novým obyvateľom poskytnú základné služby.

Pod projekt sa podpísali architekti z ateliéru MOROCZ_TACOVSKY, spoluautorom architektonického návrhu sú Compass Architekti a SUPERATELIER.

Zároveň s 3. etapou sa stavia aj dopravné napojenie projektu na Triedu SNP, ktoré by malo byť dokončené už na jeseň tohto roka.

„Napriek odlišnému architektonickému ateliéru, aj Nová Terasa 3 pokračuje v koncepte a priestorovom usporiadaní, ktoré kladie dôraz na dostatok verejného priestoru, zelene a detských ihrísk,“ hovorí Marcel Martišek, projektový manažér v Penta Real Estate.

„Nová Terasa 3 nadväzuje na úspech predchádzajúcich etáp a dokončuje development celého územia,“ hovorí Jozef Šimek, vedúci oddelenia predaja a marketingu v Penta Real Estate.

„Záujemcom o nové bývanie ponúka nízkoenergetické byty so skvelými pôdorysmi s veľkou terasou a úžasným výhľadom na košické centrum mesta,“ uzatvára.

 

Viac informácií o projekte Nová Terasa 3

Späť