sk
cz en
MENU
KONTAKTOVAŤ
OBCHODNÉ MIESTA
PRIVÁTNI
BANKÁRI
ÚSTREDIE
NOVINKY
Hospodárske výsledky Bory Mall: rástli tržby aj návštevnosť
10.09.2019

Nákupno-zábavné centrum Bory Mall upevňuje svoju pozíciu na konkurenčnom trhu. Porovnanie hlavných ukazovateľov prinieslo výborné medziročné výsledky. Na financovaní výstavby centra sa podieľali aj klienti Privatbanky prostredníctvom investície do dlhopisov.
 

Bratislavské nákupné centrum rastie vo všetkých dôležitých parametroch. Návštevnosť v prvom polroku vzrástla v medziročnom porovnaní o 10 %, tržby až o 14 %. Oba tieto ukazovatele vykazujú od otvorenia Bory Mall v novembri 2014 kontinuálny a nadpriemerný rast. 
 
Aktuálne je v Bory Mall otvorených 201 obchodných prevádzok

Portfólio značiek a fungujúce koncepty nákupného centra sa neustále rozširujú a dopĺňajú o nové. V septembri tohto roku sa otvára aj bazén & wellness, ktorý sľubuje pritiahnutie nových návštevníkov. Významným prvkom Bory Mall je množstvo rodinných podujatí a stále väčší dôraz na ekológiu. 

 

Rozšírenie food courtu v minulom roku prinieslo ďalších päť gastro prevádzok. V novembri tohto roku plánuje nákupné centrum food court opäť zväčšiť. Food & Beverage je najdynamickejšie rastúca kategória v rámci retailu a je veľmi žiadaná návštevníkmi. 

Nákupno-zábavné centrum Bory Mall má v porovnaní s ostatnými centrami v Bratislave pomerne krátku históriu, ale výborné hospodárske výsledky predpovedajú, že bude ďalej úspešne rásť.

Viac informácií nájdete na www.borymall.sk

Ak si želáte zistiť viac o možnostiach investovania s Privatbankou, nechajte nám kontakt a zavoláme Vám späť.

 

KONTAKTOVAŤ
 

Späť