sk
cz en
MENU
KONTAKTOVAŤ
OBCHODNÉ MIESTA
PRIVÁTNI
BANKÁRI
ÚSTREDIE
NOVINKY
Privatbanka poslala svoj XXL výnos do stratosféry
07.10.2019

Stratonaut s XXL výnosom, ktorý sa dostal až na hranicu vesmíru. Nie je to žiadne sci-fi, Privatbanka, pre klientov známa aj ako špecialista na investovanie, naozaj poslala stratonauta v héliovom balóne do stratosféry.
 

Dosiahnuť prvýkrát hranicu vesmíru bola pre ľudstvo výnimočná udalosť. Podobný kúsok sa podaril aj Privatbanke, ktorá poslala svojho stratonauta s XXL výnosom skutočne až do stratosféry. Pomohol im v tom meteorologický balón, s ktorým stratonaut vyletel až do výšky 29 511 metrov nad zemský povrch. Celý let zaznamenali kamery a vy si tak môžete vychutnať unikátne zábery:

Dosiahnuť vysoký výnos teraz môžete aj s menšou investíciou

Na získanie XXL výnosu nepotrebujete veľa peňazí. Privatbanka ponúka klientom korporátne dlhopisy Penta Public s pevným výnosom 5,05 % ročne, pričom tento výnos si môžete zafixovať až na 7 rokov. Vstupná hranica pre túto investíciu je 3 000 eur, teda je nastavená tak, aby bol tento produkt dostupný pre širokú verejnosť.

S možnosťou zhodnocovania úspor prostredníctvom korporátnych dlhopisov sa najlepšie oboznámite na osobnom stretnutí so špecialistami banky. Nemusíte pritom nikam chodiť, zamestnanci Privatbanky radi prídu za vami, alebo sa s vami stretnú na jednej z pobočiek či na inom mieste podľa vašich preferencií.

Nezáväznú konzultáciu si môžete dohodnúť aj na stránke www.xxlvynos.sk

Privatbanka je lídrom v predaji korporátnych dlhopisov a od roku 2007 aranžovala už 308 emisií dlhopisov v objeme 2,89 miliardy eur. Všetky splatné dlhopisy boli klientom banky riadne a včas vyplatené.

Pre viac informácií navštívte www.XXLvynos.sk

 

ZISTIŤ VIAC
 

Späť