sk
cz en
MENU
KONTAKTOVAŤ
OBCHODNÉ MIESTA
PRIVÁTNI
BANKÁRI
ÚSTREDIE
NOVINKY
Privatbanka opäť získala ocenenie Termínovaný vklad roka
19.08.2020

Prestížne ocenenie „Termínovaný vklad“ v kategórii Termínovaný vkladFH roka 2019 do 10.000 eur získala opäť Privatbanka. 

 

Dlhodobo ponúkame jedno z najvyšších zhodnotení na trhu a už piaty rok za sebou sme v hodnotení portálu Finančná Hitparáda získali ocenenie Termínovaný vkladFH roka s produktom Privatbanka FIX KONTO.

Finančná Hitparáda, ako jeden z najnavštevovanejších finančných portálov, už tradične ocenila aj najvýhodnejšiu hypotéku roka, pôžičku roka, bežný účet a stabilnú banku roka.

 

 

Analytici parametre produktov bánk denne sledujú, vyhodnocujú a na ich základe zostavujú objektívne porovnanie. Ako uvádza finančný portál, pri produkte platí, že úroková sadzba uvedená v zmluve patrí k najdôležitejším parametrom pri výbere banky. Čím je úrok vyšší, tým lepšie pre klienta. A práve o najvýhodnejšom úroku hovorí ocenenie Termínovaný vkladFH roka.

 

 

Privatbanka ponúka najlepšiu úrokovú sadzbu pre klientov

s vkladom do 10 000 eur.

Termínovaný vklad Privatbanka FIX KONTO si môžete zriadiť v ktorejkoľvek pobočke

alebo online.

 

 

 


Termínované vklady

Termínovaný vklad prináša garantované a nadpriemerné zhodnotenie Vašich úspor. Sami rozhodnete, ako dlho necháte svoje peniaze v banke pracovať. Po celý tento čas budú chránené Fondom ochrany vkladov.

V prípade neočakávanej situácie máte navyše možnosť ich predčasného výberu.

 

 

Späť