A ako sa stanete súčasťou úspešného projektu?
Je to veľmi jednoduché – kúpite si dlhopis spoločnosti zo skupiny Penta, ktorá spolufinancuje vybraný projekt, čím jej a ručiteľovi danej emisie na určité obdobie požičiavate peniaze na realizáciu a financovanie daného projektu. Za takúto pôžičku Vám potom táto spoločnosť pravidelne (spravidla polročne) vypláca dohodnutý úrok. Vyberiete si, na akú dlhú dobu chcete svoje peniaze investovať a pri splatnosti dlhopisu Vám táto spoločnosť vyplatí späť celú investovanú sumu (istinu).

Chcem nezáväznú ponuku

Vyberte akú sumu chcete investovať
Chybný e-mail
Odoslaním formulára udeľujem Privatbanke a.s., so sídlom Einsteinova 25, 851 01 Bratislava súhlas so spracúvaním vo formulári uvedených osobných údajov
(*povinné údaje)

Vypočítajte si zhodnotenie vašich úspor

Minimálna výška je 3 000 €
Uvedený výpočet je informatívny a predstavuje výnos za celé obdobie zhodnocovania.
Výnosy sú vyplácané polročne.
Staňte sa súčasťou úspešných slovenských
projektov s investíciou už od 3 000 €

Lekáreň Dr.Max

Lekárne Dr.Max vznikli v roku 2006 a v súčasnosti sú jednotka na trhu lekárenských služieb v Slovenskej republike. Zákazníci ich nájdu na viac ako 350 miestach po celej krajine.

Zároveň je Dr.Max najväčšia sieť lekární v strednej Európe pôsobiaca už v šiestich krajinách Európy (Slovensko, Česko, Poľsko, Rumunsko, Srbsko, Taliansko,) a patrí medzi TOP 3 maloobchodné lekárenské reťazce v Európe.

Európsku lekárenskú skupinu Dr.Max Group dnes tvorí takmer 2 300 lekární, ktoré spolu zamestnávajú viac ako 16 500 vysokokvalifikovaných lekárnikov a farmaceutických laborantov. Tí každý mesiac poskytnú odborné poradenstvo a obslúži viac ako 13 miliónov pacientov a zákazníkov. Lekárne Dr.Max patria, ako na Slovensku, tak v Európe medzi neustále rastúcu spoločnosť.

Chcem nezáväznú ponuku

Nemocnica Bory

Projekt predstavuje výstavbu modernej nemocnice v Bratislave v lokalite Bory medzi mestskými časťami Lamač, Devínska Nová Ves, Dúbravka a Záhorská Bystrica pri diaľnici D2. Koncepčne sa jedná o koncovú nemocnicu t.j. bude zabezpečovať komplexnú lekársku starostlivosť od príjmu pacienta až po končenie liečby bez potreby jeho presunu do iného medicínskeho zariadenia.

K dispozícii bude 404 lôžok a 14 operačných sál, pričom celkovo bude zamestnávať 1 400 zamestnancov, vrátane vyše 320 lekárov. Výstavba začala v roku 2018 s očakávanou kolaudáciou v roku 2022 a plánovaným otvorením nemocnice v roku 2023. Predpokladaná výška celkových nákladov spojených s realizáciou projektu je 240 mil. EUR.

Chcem nezáväznú ponuku

BCT

BCT je moderný administratívny komplex v Košiciach umiestnený v strategickej lokalite s dobrým dopravným a komunikačným napojením.
Budovy BCT 1 a BCT 2 ponúkajú na prenájom viac ako 32.000 m2 kancelárskych priestorov a takmer 700 parkovacích miest.

V súčasnosti sú obe fázy plne prenajaté nájomcami T-Systems, Svet zdravia, Dôvera, či Veolia.

V príprave je aktuálne aj tratia fáza, BCT 3, ktorá na prenájom ponúkne 16.000 m2 kancelárskych priestorov a 300 parkovacích miest.

Chcem nezáväznú ponuku
Privatbanka • Sme špecialisti
na zhodnotenie

544

EMISIÍ DLHOPISOV
v celkovom objeme 4,858 mld. € aranžovaných Privatbankou pre spoločnosti skupiny Penta od roku 2007

189

AKTÍVNYCH EMISIÍ
v celkovom objeme viac ako 1,591 mld. € aktuálne vlastnených klientmi Privatbanky

355

SPLATENÝCH EMISIÍ
od roku 2007 v objeme 3,267 mld. € všetky boli vyplatené klientom riadne a včas

431 mil. €

VÝNOSOV
bolo doteraz spolu vyplatených klientom vlastniacim dlhopisy aranžované Privatbankou
DOSTUPNÉ PRE ŠIROKÚ VEREJNOSŤ
152 emisií v objeme 1,029 mil. € bolo k dispozícii aj pre menších klientov, s minimálnym objemom investície 3 000 €
EMISIE AJ V CZK
121 emisií v objeme 23,385 mld. CZK bolo emitovaných v českých korunách
S investíciou do dlhopisov sú spojené riziká, ktorých podrobný opis nájdete v prospekte dlhopisu, ktorý je zverejnený na www.privatbanka.sk. Informácie uvedené v tomto prospekte by mali byť záujemcami o investovanie do dlhopisov starostlivo vyhodnotené pred uskutočnením rozhodnutia o investovaní do dlhopisov.