sk
cz en
MENU
KONTAKTOVAŤ
OBCHODNÉ MIESTA
PRIVÁTNI
BANKÁRI
ÚSTREDIE
NOVINKY
Projekt SKY PARK od ZAHA HADID napreduje
09.06.2020

Projekt SKY PARK sa rozprestiera na území bývalej industriálnej zóny v tesnej blízkosti centra Bratislavy a pochádza z pera svetového architektonického štúdia Zaha Hadid Architects. V dvoch etapách projektu SKY PARK prináša investor Penta Real Estate na bratislavský realitný trh celkovo šesť výškových budov.

Prvá z rezidenčných veží SKY PARK je už hotová a aktuálne je v kolaudačnom procese.

„Aj napriek súčasnej situácii v súvislosti s koronavírusom projekt SKY PARK napreduje podľa plánovaného harmonogramu. V prípade druhej rezidenčnej veže očakávame postupné odovzdávanie bytov novým majiteľom už v letných mesiacoch.“ hovorí Juraj Nevolník, výkonný riaditeľ pre Penta Real Estate Slovensko.

Úplné dokončenie 1. etapy projektu je naplánované na koniec roka 2020. Jej súčasťou sú tri tridsaťposchodové rezidenčné veže s takmer 800 bytmi, administratívna budova SKY PARK Offices a nový mestský park, ktorý už naberá finálny vzhľad a jeho 30 tisíc m2 zelene bude prístupných pre všetkých obyvateľov hlavného mesta. Súčasťou parku bude aj bežecký chodník, rôzne športoviská, veľké detské ihrisko či vodné plochy. Naďalej pokračuje aj obnova národnej kultúrnej pamiatky  Jurkovičovej teplárne rekonštrukciou historickej fasády a jej úplné dokončenie je naplánované taktiež na záver roka.

Viac informácií: Tlačová správa

Na financovaní ďalšej výstavby projektu SKY PARK sa môžu exkluzívne podieľať klienti Privatbanky prostredníctvom investície do korporátnych dlhopisov.

Zaujalo vás to? Zanechajte nám svoj kontakt, zavoláme vám a radi povieme viac o možnostiach výhodného investovania s Privatbankou.

KONTAKTOVAŤ

 

 

Späť