sk
cz en
MENU
KONTAKTOVAŤ
OBCHODNÉ MIESTA
PRIVÁTNI
BANKÁRI
ÚSTREDIE
PRIVÁTNE BANKOVNÍCTVO
Individuálne nakupované cenné papiere | Asset management | Privátny bankár | Benefity | Poplatky | Infocentrum

Privátne bankovníctvo predstavuje najvyšší stupeň starostlivosti o Vaše finančné prostriedky. Či už chcete o svojich investíciach rozhodovať sami alebo ich správu zveríte našim investičným špecialistom, urobíme všetko preto, aby sme Váš finančný majetok zveľadili a ochránili pred znehodnotením. Pritom sa môžete spoľahnúť na profesionalitu a individuálny prístup našich privátnych bankárov. Už nemusíte chodiť do banky. My prídeme za Vami a sprístupnime Vám to najlepšie z finančného trhu.

Vyberte si z dvoch základných spôsobov, ako sa budeme starať o Vaše peniaze.

1. Správu Vašich investícií môžete riadiť a usmerňovať sami. Prostredníctvom individuálne nakupovaných cenných papierov a ostatných finančných nástrojov získate prístup k širokej škále produktov z celého sveta. Záleží len od Vašich preferencií, pričom sa môžete kedykoľvek poradiť s našimi odborníkmi na investovanie.

2. Ak radšej necháte správu Vašich investícii na profesionálov, využite služby nášho asset managementu. Vy si určíte pravidlá a my sa postaráme o komplexnú správu a zhodnocovanie Vášho finančného majetku.

Individuálne nakupované
cenné papiere
Asset
management


Individuálne nakupované cenné papiere

V našej ponuke nájdete cenné papiere z celého sveta:
Korporátne dlhopisy
Bankové dlhopisy
Produkty obchodované na burze
Zaujali sme Vás? Dohodnite si nezáväznú konzultáciu s privátnym bankárom alebo nám nechajte svoj kontakt a my sa Vám ozveme.
KONTAKTOVAŤ

Korporátne dlhopisy

Ak patríte medzi investorov, ktorým nestačia výnosy na termínovaných vkladoch a zároveň preferujete pravidelnú výplatu stabilných výnosov, ponúkame Vám možnosť investovania do korporátnych dlhopisov.

Čo je korporátny dlhopis a na akom princípe funguje?

Ako investor kúpou dlhopisu požičiavate na určité obdobie peniaze tomu, kto dlhopis vydáva (emitentovi). Emitent Vám za to pravidelne vypláca dohodnutý úrokový výnos a pri splatnosti dlhopisu vyplatí späť menovitú hodnotu dlhopisu.

V porovnaní s termínovanými vkladmi, investícia do dlhopisov nie je chránená Fondom ochrany vkladov. Na druhej strane, korporátne dlhopisy prinášajú investorovi omnoho vyšší výnos a možnosť ich predaja aj pred splatnosťou.

Zo širokej ponuky korporátnych dlhopisov si naši klienti najčastejšie vyberajú dlhopisy ekonomicky silnej a diverzifikovanej skupiny PENTA, ktoré možete získať exkluzívne len v Privatbanke.

Definícia dlhopisov podľa zákona

VÝHODY DLHOPISOV V NAŠEJ PONUKE

  • Vyšší fixný výnos v porovnaní s termínovanými vkladmi
  • Pravidelné vyplácanie výnosu na zvolený účet
  • Možnosť predaja dlhopisu aj pred jeho splatnosťou
  • Zdaňovanie výnosov zrážkovou daňou *
*Platí pri slovenských emitentoch a investoroch.

Nevýhody:

  • Investícia nie je chránená Fondom ochrany vkladov

V závislosti od výšky plánovanej investície si môžete vybrať z dvoch typov emisií korporátnych dlhopisov spoločností zo skupiny PENTA:

Emisie s minimálnou investíciou
100 000 €
Emisie s minimálnou investíciou
3 000 €
VYPOČÍTAJTE SI VÁŠ VÝNOS
Koľko plánujete investovať?
Na akú dobu?
Váš výnos
 €
Uvedený výpočet je informatívny, pred zdanením a nezahŕňa poplatok za nákup dlhopisu.
Zaujali sme Vás? Dohodnite si nezáväznú konzultáciu s privátnym bankárom alebo nám nechajte svoj kontakt a my sa Vám ozveme.
KONTAKTOVAŤ

PROJEKTY FINANCOVANÉ AJ PROSTREDNÍCTVOM DLHOPISOV SKUPINY PENTA

skryť

Bankové dlhopisy

Bankové dlhopisy predstavujú pre našich klientov zaujímavý produkt priamo z portfólia Privatbanky. Bankový dlhopis je cenný papier, ktorý má fixne stanovenú úrokovú sadzbu a pevne určenú lehotu splatnosti.

V porovnaní s termínovanými vkladmi, investícia do dlhopisov nie je chránená Fondom ochrany vkladov. Na druhej strane, bankové dlhopisy prinášajú investorovi spravidla vyšší výnos a možnosť ich predaja aj pred splatnosťou.

Bankové dlhopisy v našej ponuke sú Vám k dispozícii už od sumy 1 000 €.


PREHĽAD AKTUÁLNYCH BANKOVÝCH DLHOPISOV PRIVATBANKY

Názov dlhopisuEmitentCelková hodnota emisieSplatnosťKupónProspekt
Privatbanka 23Privatbanka, a. s.5 000 000 €16. 10. 20202,00 % p. a.áno
Zaujali sme Vás? Dohodnite si nezáväznú konzultáciu s privátnym bankárom alebo nám nechajte svoj kontakt a my sa Vám ozveme.
KONTAKTOVAŤ
skryť

Produkty obchodované na burze

Vaše investičné možnosti pri správe Vašich investícií sú u nás neobmedzené.

Sprostredkujeme Vám nákup prakticky akéhokoľvek finančného nástroja obchodovaného na niektorej z hlavných svetových búrz alebo na mimoburzovom trhu.

Na rozdiel od iných bánk ponúkame klientom možnosť investovať aj do moderných finančných produktov, akými sú fondy obchodované na burze –tzv. Exchange Traded Funds (ETF) alebo investičné certifikáty. Tieto investičné nástroje sú niekoľkonásobne lacnejšie ako bežne ponúkané podielové fondy.