KONTAKTOVAŤ
OBCHODNÉ MIESTA
PRIVÁTNI
BANKÁRI
ÚSTREDIE
Audi Centrum Bratislava

Audi Centrum Bratislava je najväčšie Audi Centrum v Európe, ponúkajúce možnosť zoznámiť sa s vozidlami Audi v celej šírke súčasnej produkcie. Priaznivcov vysoko výkonných a športovo ladených vozidiel iste potešia vozidlá Audi S, RS a S line. Sme jediným oficiálnym partnerom R8 na Slovensku, čo nás oprávňuje mať tento vysoko športový model v ponuke.

Ako jediný predajca na Slovensku ponúkame aj Audi e-tron a disponujeme vlastnou nabíjacou stanicou.

V galérii programu Audi Exclusive si u nás môžete na Slovensku jedinečným spôsobom nakonfigurovať všetky detaily individuálnej výbavy svojho nového vozidla s reálnymi vzorkami originálnych materiálov.

V spolupráci s AUDI AG vám predstavujeme jedinečný produkt Audi Gebrauchtwagen :plus, čo je systém predaja manažérskych vozidiel priamo z AUDI AG, tzv. Jahreswagen, a, samozrejme, aj výkup a predaj jazdených vozidiel nielen značky Audi. Vozidlá sú v špičkovom stave, s minimom najazdených kilometrov a so zľavami až 40 %.

Náš Audi servis sa špecializuje výlučne na značku Audi a je vybavený top technológiou. Naši mechanici, pravidelne školení aj v centrále firmy, sa tak focusujú na jednu značku ,v ktorej sú skutočnými špecialistami. U nás môžete objednať svoje Audi do servisu kedykoľvek, z pohodlia domova, cez unikátny Online servis.

Už tretí rok je súčasťou Audi Centra Bratislava aj Audi exclusive gallery, v klorej dávame priestor uznávaným, ale aj mladým slovenským výtvarníkom vystavovať svoje diela a ponúknuť tak našim zákazníkom dvojaký zážitok – z luxusných vozidiel a krásneho umenia. Každá výstava je otvorená slávnostnou vernisážou s kultúrnym programom a občerstvením.

Pre klientov Privatbanky sme pripravili Balík Audi Centrum Bratislava Automotiv Concierge Service, ktorý zahŕňa:

  • 12x ročne poukážku na ručné umytie exteriéru vozidla
  • Pick up servis – vyzdvihnutie vozidla u zákazníka, dovoz do servisu a následný odvoz opraveného vozidla na dohodnuté miesto
  • Služba Privátny obchodník – náš obchodník príde za klientom na dohodnuté miesto, kde môžu prediskutovať detaily kúpy vozidla
  • Odovzdanie zakúpeného vozidla na dohodnutom mieste (u zákazníka doma, vo firme...)
  • 24-hodinový predaj vozidiel. Po dohode  možno uskutočniť návštevu showroomu s cieľom kúpy vozidla aj mimo otváracích hodín.
  • Bezplatný výjazd Audi Mobile Servis – 24-hodinovej služby v prípade poruchy vozidla

V prípade záujmu o využite služby partnera Audi Centrum Bratislava kontaktujte pána Miloša Stana, telefonický kontakt 0911 678 955 alebo svojho privátneho bankára.

www.audibratislava.sk