KONTAKTOVAŤ
OBCHODNÉ MIESTA
PRIVÁTNI
BANKÁRI
ÚSTREDIE
First Sailing

Spoločnosť MAŠA, d. o. o., ktorá pracuje pod obchodnou značkou FIRST SAILING, je etablovaným a spoľahlivým poskytovateľom služieb v oblasti cestovného ruchu so zameraním na rekreačné, športové a výkonnostné jachtenie a na organizovanie špecializovaných kapitánskych a jachtárskych kurzov.

Na základe našej dlhoročnej praxe a profesijného i materiálneho zázemia sprostredkúvame našim klientom pobyty na Jadrane obsahom i formou šité na mieru konkrétnym požiadavkám a predstavám. Naša flotila je zložená zo starostlivo udržiavaných lodí, a to tak z technického, ako aj estetického a úžitkového hľadiska.

Naše služby sú určené  absolútnym začiatočníkom bez akejkoľvek skúsenosti s plavbou na mori, rovnako ako  ostrieľaným jachtárom. Svoj domáci prístav máme v Marina Kaštela pri meste Split v Chorvátsku. Nachádza sa v okolí dvoch národných parkov Kornatské ostrovy a Krka a je výborným východiskom na návštevu ostrovov Strednej Dalmácie.

  • Pre klientov Privatbanky ponúkame, pri prenájme lode na 1 týždeň nepretržite, možnosť výcviku na riadenie lodí zdarma pre jedného člena posádky . Podmienkou je, že participant musí po absolvovaní výcviku urobiť skúšky na získanie licencie na riadenie lodí. Naša spoločnosť vám zabezpečí príslušné praktické a teoretické zaškolenie a uhradí náklady prvej praktickej a teoretickej skúšky.
  • Klienti Privatbanky získajú možnosť prenájmu lode na 1 týždeň nepretržite so zľavou vo výške 20 % z cenníkovej ceny poskytovaných služieb a prenájmu lode, pričom východiskom pri stanovení konečnej ceny predmetu služby je cenníková cena platná v čase prenájmu lode.

V prípade záujmu o využite služby partnera EX Projekt kontaktujte pani Silviu Oravkin Matejovú, telefonický kontakt 0918 539 398 alebo svojho privátneho bankára.

www.firstsailing.sk