KONTAKTOVAŤ
OBCHODNÉ MIESTA
PRIVÁTNI
BANKÁRI
ÚSTREDIE
D.Steakhouse

Reštaurácia je situovaná na Hviezdoslavovom námestí na poschodí nad reštauráciou Kogo. Má nádherný interiér s podsvietenou astrálnou mapou a výhľadom na námestie, nad rámec ponúka korunovačný salónik s vyobrazeniami historických korunovácií a oddelený Chivas room, ktorý je ako stvorený pre uzavretú spoločnosť.

Menu ponúka to najlepšie z mäsa, čo sme za dlhé roky objavili po celom svete. Vybrali sme 5 typov, od úplne chudého až po mäso s výrazným mramorovaním. Každé je z iného plemena, s iným spôsobom kŕmenia a iným vekom pri porážke, no podľa nás najlepšie vo svojej kategórii. Máme vlastný dry-ageing box, v ktorom pod prísnou kontrolou teploty a vlhkosti naše mäso nechávame vyzrieť 6 týždňov.

Okrem steakov ponúkame aj domáce, ručne škrabané tataráky, zaujímavé šaláty a bohaté prílohy. Sme hrdí na náš D.Steakhouse burger, ktorý pripravujeme z 3 druhov mäsa, zo 4 druhov syra a podávame v domácej žemli. Víno sme vybrali tak, aby sa perfektne hodilo k  steakom!

Naša reštaurácia poskytuje klientom Privatbanky vernostný program, na základe ktorého 10% z ceny konzumácie sa vám akumuluje ako bonus, resp. kredit použiteľný pri ďaľšej konzumácii.

V prípade záujmu o využite služby partnera D.STEAKHOUSE kontaktujte pani Adrienu Polákovú, telefonický kontakt 0911 757 545 alebo svojho privátneho bankára.