KONTAKTOVAŤ
OBCHODNÉ MIESTA
PRIVÁTNI
BANKÁRI
ÚSTREDIE
VÍNO MRVA & STANKO

Spoločnosť VÍNO MRVA & STANKO patrí objemom výroby medzi stredne veľké firmy. Produkcia vzrástla z pôvodných 12-tisíc na súčasných 400-tisíc fliaš. Je to hranica, ktorú vinárstvo v záujme zachovania špičkovej kvality neprekročí. Sortiment každoročne tvoria výlučne akostné vína s prívlastkom, akostné odrodové vína a značkové vína z pätnástich preferovaných odrôd hrozna, z toho asi osemdesiat percent tvoria svetovo známe odrody a zvyšok sú odrody typické pre tento región alebo nové odrody vyšľachtené iba nedávno, ktoré uchovávajú ich nenapodobiteľný terroir.

Pôvodnosť a novosť, ktoré sú pre spoločnosť príznačné od začiatku, vyjadruje aj logo firmy. Je ním list viniča ako symbol toho, že o víne sa rozhoduje vo vinici. Súčasťou loga je faksimile podpisov Vladimíra Mrvu a Petra Stanka, ktorí nimi garantujú jedinečnú kvalitu svojho vína.

Spoločnosť ponúka možnosť zabezpečenia konferencií, školení a posedení pri víne v štýlových degustačných miestnostiach s možnosťou ubytovania. Penzión je situovaný priamo v sídle spoločnosti v bezprostrednej blízkosti všetkých degustačných priestorov. Svojim klientom ponúka službu prenájmu privátneho archívu na uskladnenie vín z produkcie spoločnosti v klimatizovaných priestoroch.

V rámci spolupráce s Privatbankou Vám naša spoločnosť umožňuje vybrať si v podnikovej predajni  na Orešianskej ceste 7/A v Trnave zo škály vín, ktoré Vám spríjemnia voľné chvíle a čas oddychu.  Pripravili sme pre Vás zvýhodnené ceny na všetky vína s výškou zľavy 10 %  z aktuálnych cien, a to po preukázaní sa platobnou kartou Privatbanky MasterCard Gold alebo MasterCard Silver.

V prípade záujmu o využite služby partnera Mrva&Stanko kontaktujte pána Juraja Lisického, telefonický kontakt 0911 746 911 alebo svojho privátneho bankára.

www.mrvastanko.sk