KONTAKTOVAŤ
OBCHODNÉ MIESTA
PRIVÁTNI
BANKÁRI
ÚSTREDIE
TheConcierge

Spoločnosť TheConcierge pôsobí na slovenskom trhu už šiesty rok a stále si uchováva svoje postavenie vlajkovej lode v odvetví concierge. Na Slovensku si pojem concierge služieb ľudia spájajú skôr s luxusnými hotelmi, TheConcierge však vie ponúknuť viac.

Medzi mnohé plusy concierge služieb spoločnosti TheConcierge patrí určite aj ich rozmanitosť a predovšetkým osobný prístup. Zamestnancov spoločnosti málokedy prekvapí aj tá najnezvyčajnejšia požiadavka. Navyše aj tá  je vždy vyriešená diskrétne a promptne.

 

Denne sú zvyknutí zabezpečiť vyriešenie desiatok požiadaviek, nech sa na nich klient obráti s čímkoľvek: potrebuje pre dcéru doučovateľa z fyziky, vyzdvihnúť nedostupné lieky v zahraničnej lekárni, odporučiť stolára, rezervovať reštauráciu vo Viedni, zohnať vypredané lístky na koncert, nájsť romantické ubytovanie pri Lago di Garda či poradiť ohľadom kúpy starožitného nábytku. Jednoducho povedané, TheConcierge klientom ponúka služby pre hodnotnejší život bez zbytočných problémov a starostí, ktoré za nich vyrieši ich concierge asistent.

Okrem uľahčenia niektorých bežných, ale aj nie celkom bežných činností ponúka spoločnosť TheConcierge klientom Privatbanky 15% zľavu na concierge služby. Môžu teda využívať širokú škálu služieb a zároveň ušetriť. Navyše môžu klienti Privatbanky benefitovať z  itinerárov dovoleniek, poznávacích zájazdov či gurmánskych výletov vytvorených na mieru. Rovnako majú prehľad o nadchádzajúcich kultúrnych podujatiach vďaka newslettru, ktorý majú možnosť dostávať každý mesiac. V prípade českých klientov Privatbanky je určite výhodou aj pobočka v Prahe, ktorá im ponúkne lokálne riešenie ich požiadaviek bez zbytočného cestovania.

V prípade záujmu o využite služby partnera TheConcierge kontaktujte pána Juraja Gaňu, telefonický kontakt 02/38101 222 alebo svojho privátneho bankára.

www.theconcierge.sk