KONTAKTOVAŤ
OBCHODNÉ MIESTA
PRIVÁTNI
BANKÁRI
ÚSTREDIE
DOT. Contemporary Art Gallery

DOT.Contemporary Art Gallery je galériou súčasného umenia.

Na trhu pôsobíme od roku 2015, odkedy sme realizovali množstvo výstav domácich a zahraničných umelcov. Zameriavame sa na prezentáciu a predaj umelcov mladej a strednej generácie, ktorí majú potenciál kvalitného rozvoja autorského programu. Našim klientom garantujeme, že sa im do rúk dostávajú len kvalitné diela s možnosťou ich budúceho finančného zhodnotenia.

V roku 2016 sme založili platformu www.Artbase.sk, ktorá poskytuje prehľad a výber kvalitného súčasného umenia.
Máme radi umenie a s osobným zanietením a zárukou profesionality vám prinášame len to najlepšie.

Individuálne odborné poradenstvo pri nákupe umenia

Predaj a realizáciu diel robíme aj na mieru a samozrejmosťou je konzultácia a poradenstvo pri nákupe súčasného svetového a slovenského umenia.

Radi vám pri šálke dobrej výberovej kávy sprostredkujeme to najlepšie zo súčasného slovenského umenia a poradíme diela, ktoré okrem umeleckého, majú aj investičný potenciál. Zároveň vieme sprostredkovať aj predaj umenia zo zahraničia. Spolupracujeme s viacerými galériami v zahraničí. Sprostredkovali sme nákupy rôznych umeleckých diel, napríklad aj známeho graffiti autora – Banksyho.

Umenie a zážitok
Organizujeme rôzne privátne zážitkové eventy spojené s umením, ako napríklad:

  • O umení pri víne
  • Brunch s umelcom
  • Art viewing – najnovšie z ateliéru
  • Na návšteve u umelca

Ak máte záujem využiť služby nášho partnera, DOT.Contemporary Art Gallery, kontaktujte prosím Katarínu Janákovú: tel. +421 915 788 354, [email protected] alebo svojho privátneho bankára.

www.dotgallery.sk