KONTAKTOVAŤ
OBCHODNÉ MIESTA
PRIVÁTNI
BANKÁRI
ÚSTREDIE
SEDIN GOLF RESORT

Sedin Golf Resort je golfové ihrisko obklopené lužnými lesmi Malého Dunaja, ktoré ponúka tri typy golfového ihriska v jednej osemnástke. V Sedíne sú samozrejmosťou vynikajúce tréningové plochy,  kvalitná reštaurácia, prístupná aj širokej verejnosti a Party House.

Ak si chcete užiť ničím nerušenú golfovú hru, tak Sedin Golf Resort je to správne miesto. Od všetkých rušivých nástrah civilizácie vás ochránia okolité lužné lesy a mohutné biele topole. Všade okolo vás len golf. Môžete si vychutnávať skvelý relax a kochať sa okolitou prírodou. Vodné plochy aj okolité lesy sú plné živočíchov. Skutočný raj len pár desiatok kilometrov od hlavného mesta.

Ihrisko je zväčša rovinaté a nie je problém ho prejsť pešo. Linksové jamky striedajú vodné plochy či lesné zákutia. Dominantou je určite výstup na odpalisko poslednej jamky, ktoré sa nachádza pravdepodobne na najvyššom kopci v širokom okolí.

Klubová reštaurácia Sedin Golf Resort je neoddeliteľnou súčasťou rezortu. Reštaurácia je otvorená nielen pre hráčov golfu, ale aj tých, ktorí si chcú vychutnať skvelé jedlo. V roku 2018 získala ocenenie Zlatý Albatros – 19 jamka roka 2018 a každého návštevníka očarí ozajstnou golfovou atmosférou. Dôležitým prvkom je škótsky tartan, príjemné sedenie v pohodlných sedačkách a ušiakoch. V chladnejších mesiacoch prichádza k slovu stavaná pec, ktorá dodáva pocit útulnosti. Možno práve 19 jamka bude prvým, ale nie posledným dotykom s golfom. Kapacita reštaurácie je 75 miest a priestranná terasa ponúka ďalších 100 miest.

Súčasťou Sedín Golf Resortu je aj tzv. Party House, ktorý slúži na organizovanie vyhlasovania výsledkov golfových turnajov, rodinných osláv, svadieb či firemných akcií. Samostatná budova má kapacitu 120 miest na sedenie, bar a terasu s krásnym výhľadom na jazero. Party house je vybavený automatickou klimatizáciou, kvalitným ozvučením a poskytuje klientovi  súkromie a nerušený priebeh akcie. Klient využíva priestor len pre seba, bez rušenia návštevníkov reštaurácie, golfového ihriska, driving range a tréningových plôch.

V prípade záujmu o služby partnera Sedín Golf Resort kontaktujte: [email protected], [email protected], [email protected], alebo svojho privátneho bankára.

www.golfsedin.sk